طاقه – فهرست ايران بوشهر جزيره صادرات

طاقه – فهرست: ايران بوشهر جزيره صادرات هندوانه هندوانه استان بوشهر اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناراضی‌ام، بدشانسی آوردیم/ در نیم فصل دوم می‌توانیم جبران کنیم ، کرانچار

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید استقلال امروز با ریسک وارد زمین شد و اعتقاد است تیمش بدشانس بوده است.

ناراضی‌ام، بدشانسی آوردیم/ در نیم فصل دوم می‌توانیم جبران کنیم ، کرانچار

کرانچار: ناراضی ام، بدشانسی آوردیم/ در نیم فصل دوم می توانیم جبران کنیم

عبارات مهم : سپاهان

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید استقلال امروز با ریسک وارد زمین شد و اعتقاد است تیمش بدشانس بوده است.

به گزارش ایسنا، زلاتکو کرانچار بعد از شکست سه بر صفر تیمش برابر استقلال، راجع به این بازی گفت: به نظرم شاهد یک مسابقه قشنگی امروز بودیم. گل زودرس استقلال در دقیقه ۴ یک اختلال را در دستورالعمل های ما ایجاد کرد. بعد از آن به دنبال خروج از وضعیتی بودیم که دچارش شده است بودیم ولی هنگامی که که جپارف پشت توپ قرار گرفت،

ناراضی‌ام، بدشانسی آوردیم/ در نیم فصل دوم می‌توانیم جبران کنیم ، کرانچار

این را می دانستیم که او ۹۰ درصد ضربات ایستگاهیش را گل می کند. با دریافت گل دوم مجبور شدیم ریسک کنیم و بین دو نیمه تعویض کردیم و سیستم را عوض کردیم. وارد دفاع سه نفره شدیم و چند شانس گل هم داشتیم ولی دروازه بان استقلال ستاره زمین بود و تمام وقت های ما را خوب می گرفت. برعکس ما که بدشانس بودیم و ضربات حریف به خوبی زده می شد. استقلال امروز دست به ریسک زد و با سه چهار عوض کردن وارد زمین شد. ریسک آنها مقرون به صرفه بود. از نتیجه ناراضی هستم و این نظر من است.

او راجع به گل خوردن تیمش در نیمه مربیان، اظهار کرد: گل سومی که خوردیم را باید دوباره ببینیم. بعد از دفاع مدافع ما، جپارف خیز خود را برداشت که ضربه را بزند و به نظر من علی قربانی در آن گل تاثیر داشت. آن گل اخلالی در روند ما ایجاد نکرد و سه موقعیت گل هم داشتیم ولی دروازه بان حریف خیلی خوب کار کرد و موفق شد تا دروازه را بسته نگه دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید استقلال امروز با ریسک وارد زمین شد و اعتقاد است تیمش بدشانس بوده است.

سرمربی سپاهان راجع به عملکرد هافبک های تیمش اظهار کرد: در نیمه اول کمی مسئله داشتیم و گفته بودیم که هافبک هایمان به بازیکنان استقلال فشار بیاورند ولی روند بازی باعث فشردگی تیم ما شد. ضربه کاشته جپارف را کاری نمی شد کرد و ضربه قربانی هم قشنگ بود و جز این دو، وقت خاصی استقلال در نیمه اول نداشت.

وی ادامه داد: هافبک های ما موفق بودند در زدن توپ های قطری و اشتباه مدافع ما باعث آن اشتباه شد که جپارف توپ را به گل تبدیل کرد. در ادامه ما موفق بودیم.

کرانچار راجع به سرنوشتش در سپاهان بیان کرد: خود ما هم از نتیجه های راضی نیستیم ولی شیوه بازی ما این نوید را می دهد که با داخل کردن بازیکنان جوان این نتیجه های را جبران کنیم. با این حال اگر کلوب بخواهد مرا بردارد، می نشینیم صحبت می کنیم. ما یک دروازه بان خوب نیاز داریم و با آمدن شریفی و یک هافبک می توانیم نمایش های خوبی در نیم فصل دوم داشته باشیم.

ناراضی‌ام، بدشانسی آوردیم/ در نیم فصل دوم می‌توانیم جبران کنیم ، کرانچار

واژه های کلیدی: سپاهان | استقلال | استقلال | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs