طاقه – فهرست ايران بوشهر جزيره صادرات

طاقه – فهرست: ايران بوشهر جزيره صادرات هندوانه هندوانه استان بوشهر اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رویای شیرینی که بیرانوند می‌تواند برای‌مان بسازد

به گزارش خبرآنلاین؛ سفر الکساندر نوری به پایتخت کشور عزیزمان ایران و تماشای بازی تیم ملی شاید باعث شود تا یک ایرانی اقلا به تیم بوندسلیگایی بزرگ او بپیوندد. مسئ

رویای شیرینی که بیرانوند می‌تواند برای‌مان بسازد

رویای شیرینی که بیرانوند می تواند جهت مان بسازد

عبارات مهم : اروپا

علیرضا بیرانوند چشم سرمربی وردربرمن را گرفته هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ سفر الکساندر نوری به پایتخت کشور عزیزمان ایران و تماشای بازی تیم ملی شاید باعث شود تا یک ایرانی اقلا به تیم بوندسلیگایی بزرگ او بپیوندد. مسئولان کلوب وردربرمن در سفرشان به پایتخت کشور عزیزمان ایران و تماشای بازی ملی با توجه به نیازهای ارزش روی علیرضا بیرانوند دست گذاشته اند. آلمان مهد گلرهای بزرگ دنیاست ولی گلر 25 ساله تیم ملی احتمالا می تواند در جمع این گلرهای بزرگ قرار بگیرد.

رویای شیرینی که بیرانوند می‌تواند برای‌مان بسازد

حالا او پیشنهادی بوندسلیگایی دارد. فیزیک مناسب ، گلری مطمئن ، پرتاب های استثنایی ، از علیرضا یک گلر موفق در اروپا می تواند بسازد . اگرچه او دو ایراد اساسی دارد که باید برطرف ارزش کند. یکی فنی است و باید روی بازی با پایش کار کند چون در فوتبال اروپا بازی از درون دروازه شروع می شود و گلر باید بتواند بازیسازی کند.

دیگری هم در مشی رفتاری اش هست. اینکه علیرضا بتواند کمی بزرگتر از حالایش شود. رفتارهای احساسی ، شوخی های اضافه و رفتارهایی که خودش می داند جهت گلر اول تیم ملی هم چندان مناسب نیست را کنار بگذارد. بی شک این ها را در کلوب های بزرگ با گرفتن کارشناس های نخبه رفتارشناسی برطرف می کنند.

به گزارش خبرآنلاین؛ سفر الکساندر نوری به پایتخت کشور عزیزمان ایران و تماشای بازی تیم ملی شاید باعث شود تا یک ایرانی اقلا به تیم بوندسلیگایی بزرگ او بپیوندد. مسئ

به همه این ها باید زبان یادگرفتن را هم اضافه کند تا مثل کریم باقری هنگامی که به فوتبال آلمان رفته بود ، دچار مسئله نشود و از مترجم ارزش بیشترین بهره را ببرد که بتواند اگر رفت در فوتبال اروپا ماندگار شود و یکی از رویاهای شیرین و بزرگ مان را رقم بزند.

واژه های کلیدی: اروپا | فوتبال | بیرانوند | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs